Skrzynia na zabawki od Nobobobo – doskonały wybór do pokoju dziecięcego

skrzynia-na-zabawki-od-Nobobobo

Każdy maluch ma swoje ulubione zabawki i ukochane skarby, bez których nie może się obejść. Każde dziecko potrzebuje również miejsca, w którym pomieści mniejsze i większe drobiazgi. Doskonale sprawdzają się tutaj kolorowe, wzorzyste i pojemne pudełka oraz kartony.

Wyjątkowym miejscem do przechowywania dziecięcych skarbów są drewniane skrzynie. Są nie tylko solidne i trwałe – mogą być również piękną ozdobą, a do dziecinnych zabaw doda odrobiny magii. Skrzynia na zabawki sama może posłużyć do zabawy, a starannie wykonana, może służyć przez wiele lat dorastającym dzieciakom oraz… ich rodzicom!

Drewniana skrzynia na skarby i nie tylko

Drewniane skrzynie marki Nobobobo to wyjątkowe i oryginalne sprzęty, które sprawdzą się wszędzie – w pokoju dziecinnym, salonie, holu lub sypialni. Powstają z wysokojakościowej sklejki brzozowej w jasnym kolorze, a pogodne wzory nadają im ładny, przyjazny wygląd. Skrzynie są przyjazne również dla zdrowia maluchów, ponieważ do ich produkcji stosowane są nietoksyczne materiały. Dzięki kółkom z kauczuku skrzynia nie hałasuje i nie zostawia śladów na podłodze, więc bez problemu można ją przesuwać w różne miejsca domu. Skrzynia jest również dość głęboka i wysoka, dzięki czemu jest bardzo pojemna.

Kolorowe nadruki ocieplą atmosferę w każdym wnętrzu. Wzory Arbuz, Chmurka, Kaktus, Kratki, Śpiący Lis i Tęcza to dobry wybór do dziecinnego pokoju. Wzory Cukier Puder, Góry, Niebo, Pestki, Różokratka lub Sen Pitagorasa mogą mieć uniwersalne zastosowanie, nawet w pomieszczeniu o nowoczesnym, minimalistycznym charakterze.

skrzynia-na-zabawki-od-Nobobobo2