Poduszki do pokoju dziecięcego – jakie wybrać?

poduszki-do-pokoju-dzieciecego-jakie-wybrac

Pokój dziecięcy powinien być przyjazny, radosny i pełen kolorów. Dobrze, gdy jego wyposażenie jest przystosowane do potrzeb dziecka, a także odzwierciedla zainteresowania pociechy. Każdego malucha ucieszą ściany w ulubionej barwie, kolorowe pudełka na zabawki i inne dziecięce skarby, wzorzyste lampy i miękka wygodna pościel na łóżku.

Warto bawić się dodatkami, które szybko można zmienić, aby dostosować go do zmieniających się potrzeb, wieku i pasji dziecka. Kolorowe, wzorzyste poduszki, ułożone na łóżku, są nie tylko piękną ozdobą, ale w razie potrzeby mogą służyć do dziecięcych zabaw – bitwy poduszkowej lub budowania bazy.

Miękkie i kolorowe poduszki

Poduszki polskiej marki Lamps & Co. to doskonały wybór do dziecięcego pokoju. Firma produkuje tekstylia i inne jakościowe elementy wyposażenia wnętrz. Ozdobne poduszki Lamps & Co. powstają z wysokojakościowej bawełny. Są lekkie i miękkie, posiadają także konieczne certyfikaty – Oeko Tex Standard 100 oraz CE.

Poduszki wyróżniają się również pięknymi wzorami, które zachwycą każdego malucha i jego rodziców. Miłośnik przyrody polubi Bajkowy Las i Ptaszki, a małemu fanowi motoryzacji spodobają się Wyścigówki. Dwustronna Mapa to coś dla podróżników, a poduszki Superbohaterowie, Pastelowe Rowerki, Galopujące Konie lub Roboty to idealna propozycja dla poszukiwaczy przygód. Mała księżniczka na pewno pokocha Baloniki i Dzieci Na Paradzie, a mały intelektualista z pewnością doceni nowoczesne i dynamiczne wzory poduszki Okulary.

poduszki-do-pokoju-dzieciecego-jakie-wybrac2

  • malgorzatjawna

    Myślę, że takie poduszki, udekorowane w dziecięcych bohaterów z bajek dla naszych najmłodszych szkrabów, są świetnym rozwiązaniem w celu zagonienia ich do łóżek. Ciekawym do tego dopełnieniem mogą być również https://kasandra.com.pl/ – firanki utrzymane w tym samym stylu.