Oryginalna pościel do sypialni

posc-duz

Idealna pościel powinna być przede wszystkim miękka, miła w dotyku, wykonana z przyjaznych dla skóry materiałów oraz łatwa w praniu. Naszym zdaniem pościel powinna dodatkowo zdobić łóżko i pokój, szczególnie jeśli nie chowamy jej w ciągu dnia. Dodatkowym atutem jest kreatywny, oryginalny wzór, który pobudza wyobraźnię, pomaga się zrelaksować i odprężyć.

Projekty grupy Hayka są przykładem na połączenie tych cech. Kojarzą się pozytywnie i radośnie: z wakacyjną beztroską, letnimi przygodami i czasami dzieciństwa. To także pomysł na oryginalny i zabawny prezent, praktyczny i ładny. Jeśli w łóżku przesypiamy prawie jedną trzecią życia, warto robić to ze stylem!

Spanie na mchu lub sianie

Pościel marki Hayka powstaje w satyny bawełnianej, która jest wytrzymała i miła w dotyku. Dodatkowo posiada ona Certyfikat OEKO-TEX®, który posiadają wyłącznie godne zaufania tekstylia.

Jednak tym, co wyróżnia pościel projektu Hayka, są efektowne, fotorealistyczne nadruki. Znajdziemy wśród nich stóg siana, czyli pościel Hayka SIANO, letni klimat przypomni również SŁOMA. Z wizytą do lasu zabierze nas MECH. Jednak czeka nas więcej niespodzianek – na pościeli znajdują się obrazy zwierząt i przedmiotów, których poszukiwanie pobudza wyobraźnię i jest dobrą zabawą dla małych i dużych.

Świetny efekt da skompletowanie elementów – poduszek, kołdry, poszewek i wygodnych prześcieradeł z gumką. Naturalnym sposobem na relaks jest wałek wypełniony łuską gryki – mają one właściwości prozdrowotne i antyalergiczne. Naturalne działanie lecznicze i niezwykły wzór tworzą naprawdę doskonałą całość!

posc-mal