Nowoczesne krzesła do kuchni

nowoczesne-krzeslo-do-kuchni

 

Kuchnia jest pomieszczeniem, w którym wypijemy kawę, zjemy śniadanie, ugotujemy obiad, a nawet urządzimy małe, domowe przyjęcie. Warto więc zadbać nie tylko o odpowiednią atmosferę, ale funkcjonalne wyposażenie tego pomieszczenia, które zapewni wygodę domownikom i gościom. Meblem, którego nie może zabraknąć w kuchni, jest krzesło. Ciekawą propozycją są meble o nowoczesnym charakterze, które będą dobrze prezentować się w kuchni o minimalistycznym stylu, a w tradycyjnym wnętrzu będą interesującym i oryginalnym akcentem.

Wygoda, funkcjonalność i design

Ciekawą alternatywą dla tradycyjnego krzesła jest model Diago polskiej marki Tabanda. Mebel wyposażony jest w wygodne oparcie i wyróżnia się oryginalną konstrukcją. Krzesło Diago powstaje z drewna oraz stali, dostępne jest w kilku wariantach kolorystycznych nóg oraz siedziska, a także w wersji z miękkim, szarym filcem. W minimalistycznych, dynamicznych wnętrzach możemy ustawić również hokery Diago.

Miłośnicy oryginalnych rozwiązań docenią futurystyczny design krzeseł Chippensteel 0,5 oraz Alu Chippensteel 0,5 marki Zieta. Do ich produkcji stosowane są nowoczesne technologie, a mebel zachwyca konstrukcją i pięknymi kolorami. W ofercie marki znajdziemy również oryginalne stołki Plopp, w wersji barowej, kuchennej, standard i mini. Trwałe, lekkie i niezwykle kolorowe, w szybki sposób odmienią styl każdej kuchni, dodają jej odrobinę zabawnego, ale również industrialnego, nowoczesnego charakteru.

nowoczesne-krzeslo-do-kuchni2

  • Olaf23

    Bardzo oryginalne krzesła które na pewno zachwycą każdego gościa który zobaczy pokój w którym będą stały takie krzesła. Tylko trzeba mieć na uwadze to że nie do każdego wnętrza będą takie krzesła pasować. Krzesła w tym stylu to jest bardziej dobry dodatek niż skupianie się na urządzeniu wnętrza gdzie będą wszędzie takie krzesła.
    _______
    http://www.oliwiadrobnicka.pl