Mopsdesign – nowy wymiar porcelany

mops-duz

Wysoka jakość wykonania, rzemieślnicza pasja i oryginalne wzornictwo z dodatkiem poczucia humoru – duet projektowy Mopdesign prezentuje oryginalne podejście do kwestii wyrobów z porcelany. Ich kubki, talerze, miski i pojemniki na przyprawy to owoc aktywnego poszukiwania najlepszych rozwiązań. Efektem są produkty wysokiej jakości, w których ważną rolą odgrywa niebanalne wzornictwo. Duet Mopdesign to reprezentanci craft designu, co oznacza, że ich porcelana jest owocem indywidualnej pracy i podejścia do produktu.

Porcelanowy mops

Wizerunek mopsa to znak rozpoznawczy duetu Mopsdesign – rysunkowy pies pojawia się na kubkach, talerzykach i miskach, chociażby na naczyniach z Zestawu Single Set. To komplet idealny na śniadania – znajdziemy w nim filiżankę ze spodkiem, kubek, talerz, solniczkę i pieprzniczkę, a także miskę na musli oraz pojemnik na jajko. Single Set to pomysł na dobry początek dnia, który od rana wprowadzi nas w pozytywny nastrój.

Jednak na ich porcelanie znajdziemy również inne oryginalne motywy. Przykładem może być Zestaw Skandynawski, inspirowany wzornictwem w tym stylu. W nim także znajdziemy wysokiej jakości naczynia, idealne nie tylko na pierwszy posiłek dnia. Mopsdesign to również porcelana spoza opisanych zestawów – misa Moon o ciekawej, księżycowej fakturze, talerz Cream, który stanowi zabawę z formą oraz talerz Donna, ozdobiony intrygującą grafiką.

Tworzona ręcznie porcelana ma oryginalny charakter, który docenią miłośnicy indywidualnych rozwiązań.

mops-mal