Jakie siedzisko na taras?

jakie-siedzisko-na-taras1

Taras to idealne miejsce na wypoczynek na świeżym powietrzu. Kontakt z zielenią i przyrodą odpręża i relaksuje. Przed nami wiosna oraz pełne ciepła i słońca dni, dlatego warto już teraz pomyśleć o wyposażeniu tarasu w funkcjonalne, a przede wszystkim wygodne meble. Miękkie siedziska na tarasie to świetny pomysł – dobrze sprawdzą się w roli komfortowego mebla, na którym spędzimy wiele przyjemnych chwil.

Duże, miękkie i wygodne siedziska

Siedzisko Pufa _T marki DOM_M to produkt, który sprawdzi się doskonale w domowych warunkach: jest wyposażony w wygodny uchwyt, który ułatwia przenoszenie oraz posiada wypełnienie, które dostosowuje się do kształtu kręgosłupa. Pufa _T Outdoor to wersja przeznaczona specjalnie do zastosowań na zewnątrz, na przykład na tarasie. Tkanina, z którego powstało siedzisko, jest odporna na przetarcia i inne uszkodzenia. W siedzisku użyte zostały nici „coats dabond”, które doskonale sprawdzą się na tarasie, balkonie lub ogrodzie.

Puf Lula Basic marki Miuki to wyjątkowo uniwersalny mebel, który może służyć jako wygodny fotel lub leżanka. Produkowany jest ze specjalnej impregnowanej tkaniny, którą bardzo łatwo jest utrzymać w czystości – z tego względu siedzisko Lula Basic to dobry wybór na taras. Puf dostępny jest w szerokiej gamie żywych, energetycznych kolorów, dodatkowo posiada uchwyt służący do łatwego przenoszenia siedziska.

Innym dobrym pomysłem na relaks na tarasie jest zestaw marki Boogie Design, czyli puf Walrus wraz z podnóżkiem, czyli Qubikiem. Obydwa meble powstają z wytrzymałego, ciepłego filcu i doskonale sprawdzą się podczas nieco bardziej zimnych wieczorów.

 

jakie-siedzisko-na-taras23