Jaka lampka do dziecięcego pokoju?

lamp-duz

Oświetlenie jest uzupełnieniem stylu każdego wnętrza. Nie tylko jest źródłem sztucznego światła, ale również tworzy atmosferę, która może być chłodna i elegancka lub bardziej przytulna. Kolorowe, urocze lampki będą doskonałym uzupełnieniem wystroju dziecięcego pokoju.

Jak rozświetlić pokoik dziecka?

Abażury firmy Krafti Design wprowadzają bajkowy, zabawny nastrój. Buxy to zabawne króliczki, a Mishka to słodkie misie, które są dostępne w kilku jasnych, pastelowych kolorach. Zawiesimy je nie tylko przy lampie sufitowej, ale także na lampie stojącej.

Kolory, oryginalne, proste wzory do dziecięcego pokoju pomogą wprowadzić abażury czeskiego projektanta Lavmi. W pokoju chłopca świetnie będzie wyglądał model Bruno, z prostymi kształtami samochodzików. Zabawnym sposobem na oświetlenie pokoiku najmłodszych jest żółta lub miętowozielona lampa Juli, z wesołymi, sympatycznymi kurczakami. Uśmiechające się ludziki z różowej lampy Zofka na pewno poprawią nastrój każdej małej księżniczce, a ciemnopomarańczowa wersja tej lampy jest przykładem uniwersalnego wzornictwa, które sprawdzi się także wówczas, gdy dziecko trochę podrośnie.

Jeśli szukamy idealnej lampy do pokoju dziecięcego, na pewno warto poznać ofertę polskiej marki Lamps & Co., która z dekorowania dziecięcych pokojów uczyniła sztukę. Dostajemy przede wszystkim duży wybór różnych rodzajów lamp – kolorowych lamp sufitowych, kinkietów oraz lampek nocnych o różnym kształcie. Spośród wielu wzorów, wśród których znajdują się między innymi Bajkowy Las, Wyścigówki, Baloniki, Morskie Bąbelki, Mapa Świata, Roboty lub Superbohaterowie, bez problemu znajdziemy taki, który będzie pasował do wystroju pokoju i zainteresowań dziecka.

lamp-mal