Jak wybrać regał na książki?

regal-na-ksiazki

Wybór regału na książki to inwestycja na lata, dlatego należy wziąć pod uwagę materiał, z jakiego jest wykonany, stylistykę – czy będzie pasował do naszego wnętrza, oraz jakość wykończenia. Najlepszym rozwiązaniem jest naturalne drewno w połączeniu z solidną konstrukcją i odrobiną pomysłowego designu. Sklep Designersko.pl proponuje praktyczne regały utrzymane w minimalistycznym stylu, które wniosą nowoczesny pierwiastek do każdego wnętrza.

Regał Desbook1

Prosty w formie, ale zaskakująco stylowy regał projektu studia Womeb to esencja skandynawskiego stylu w korzystnej cenie. Prostota tego projektu może być myląca – tak naprawdę jest to wysokiej jakości mebel wykonany z litego drewna sosnowego, o wytrzymałej konstrukcji i naturalnym wyglądzie.

Regał MySet

Regały z kolekcji MySet stworzone przez markę SiestaHome to tak naprawdę dowolna kombinacja półek i kubików, którą każdy może stworzyć samodzielnie w domu w zależności od indywidualnych potrzeb. Jest to proste dzięki specjalnie zaprojektowanym, uniwersalnym słupkom, do których można przykręcić półki w pożądanej ilości i rozmiarze. Ten uniwersalny regał dostępny w wyjątkowych, soczystych kolorach (błękit, amarant, biel, turkus) został wykonany z drewna posiadającego certyfikat Forest Stewardship Council.

Półki dziecięce Bastama

W pokoju dziecięcym książki również powinny mieć swoje specjalne miejsce. Dziecko z chęcią będzie je odkładać, jeśli półka będzie zupełnie wyjątkowa – na przykład w kształcie chmurki czy pociągu. Kolorowe, zabawne półki na książki dla dzieci marki Bastama są ładne, praktyczne i bezpieczne, a co najważniejsze, z pewnością spodobają się maluchowi.

regal-na-ksiazki-maly