Fotele wypoczynkowe w ofercie designersko.pl

fotele-wypoczynkowe-w-ofercie-designersko.pl_

Wiele osób lubi wypoczywać aktywnie, jednak każdy potrzebuje chwili wytchnienia i wypoczynku w domowym zaciszu. Podczas oglądania filmów, czytania książek, popołudniowej herbaty, wieczornej lektury lub momentu spokojnego relaksu doskonale sprawdzi się wygodny, wypoczynkowy fotel. W ofercie designersko.pl znajdują się oryginalne, nowoczesne meble, lub modele nawiązujące do klasyki, a także bujane fotele w oryginalnym, designerskim stylu. Mogą być one pięknym elementem wyposażenia pokoju, w którym spędzimy wiele miłych, relaksujących chwil.

Design i kolor

W nowoczesnym wnętrzu bardzo dobrze będzie się prezentował mebel o niebanalnej konstrukcji i wzornictwie. Przykładem takiego rozwiązania jest fotel RM58 Mat marki VZÓR. To nowatorski mebel o niepowtarzalnym stylu, wykonany z laminatu poliestro-szklanego. Fotel jest połączeniem innowacyjnych technologii z ciekawą formą. Mebel może być lakierowany na połysk, ale dostępny jest również w wariancie matowym. Miłośnicy kolorów polubią możliwość wyboru spośród mebli w żywych odcieniach, różowym, czerwonym, zielonym, szarym lub pomarańczowym. Fotel RM58 możemy również ustawić na zewnątrz, na przykład na tarasie lub balkonie.

Ikona od nowa

Fotel Model 366 marki 366 Concept to klasyka polskiego wzornictwa. Jego projekt powstał w 1962 roku, a wykonał go Józef Chierowski. Fotel jest uznawany za doskonały przykład polskiego, ponadczasowego wzornictwa – design tego mebla nie zestarzał się do dziś. Marka 366 Concept jako jedyna ma licencję na produkcję tego kultowego fotela.

Ponadczasowa, a jednocześnie klasyczna forma fotelu 366 sprawdzi się w każdej aranżacji. Fotele powstają z litego drewna jesionowego, w jasnym lub ciemnym kolorze. Ich obicie dostępne jest w trzech wariantach – Tweed, Loft i Velvet, a także szerokiej gamie kolorów.

Bujany fotel 366 marki 366 Concept to wersja z biegunami tego kultowego mebla.

 

fotele-wypoczynkowe-w-ofercie-designersko.pl2_

  • hubertkrawik

    IKEA jak zwykle trzyma poziom :) Skandynawskie meble jak i wyposażenia wnętrz zawsze przyciągają uwagę konsumentów. Jeżeli z kolei zastanawiacie się nad firmą, która pomoże Wam umeblować kuchnię to zapraszam do kontaktu z firmą http://kuchnie-dul.pl/. Znają się na swoim fachu.