Czym są lampy typu cable?

cab-duz

Nie brak zwolenników przekonania, że im prościej, tym lepiej, a mniej znaczy więcej. Powiedzenie to ma z pewnością zastosowanie w przypadku lamp typu cable, bo czy może być prostsze rozwiązanie od wiszącej na kablu żarówki?

Ta surowość jest często łagodzona, na przykład przez kolor, jednak nie ujmuje to lampom typu cable minimalistycznego stylu, który tak doskonale sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach, pomieszczeniach w stylu industrialnym oraz loftach.

Lampa typu cable rzuca mocne, nieprzysłonione światło i w mniejszym stopniu „zbiera” kurz. Choć wiele osób może uznać, że nieosłonięta żarówka na kablu nie jest zbyt efektowna, to istnieje mnóstwo przykładów, że jest wprost przeciwnie – lampa typu cable to mała rzecz, która w jednej chwili przyciągnie uwagę, doda wnętrzu stylu i zrobi duże wrażenie.

Żarówka plus kabel równa się designerska lampa

Przykładem nieszablonowego podejścia do tematu są lampy marki CablePower. To lampy typu cable, dostępne w kilku żywych kolorach oraz wersjach. Możemy zdecydować się na model z jedną, dwiema lub trzema żarówkami. O sile tego projektu świadczy nie tylko wyróżnienie w plebiscycie Must Have w trakcie Łódź Design Festival. Ich atutem jest także funkcjonalność, połączona z wysokiej jakości wykonaniem.

Projekty marki są połączeniem nowoczesnej, minimalistycznej formy z naturalnym ciepłem drewna. Lampy Woody – „ZIG-ZAG”, „TOTEM” 4 i „TOTEM” 6 z dzwonkiem – solidne, nowoczesne i oryginalne zostały uznane za Must Have 2015. To jedno z najcenniejszych polskich wyróżnień, jaki może otrzymać projekt z zakresu designu!

cab-mal